Szkolenie MIX – Botox  Kwas Hialuronowy

Kurs przeznaczony jest dla lekarzy dentystów planujących rozszerzyć swoją gamę zabiegową o podstawowe zabiegi medycyny estetycznej, jak botox, kwas hialuronowy, mezoterapia i zabiegi osoczem bogatopłytkowym.

PROGRAM SZKOLENIA

Podaj nam działający adres e-mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i numer telefonu w celu przesłania wiadomości SMS dotyczącego dofinansowania. Nie będziemy wysyłać na ten adres e-mail spamu. Użyjemy go tylko w celu przekazania pliku PDF z programem szkolenia.

Mix botox kwas hialuronowy

POBIERZ

Wyślij mi PDF

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Miejsce

ul. Wolność 2, 01-018 Warszawa

Czas trwania

18h

Poziom szkolenia

Podstawowy

Koszt szkolenia

5600 zł

Aesth Medic Trainings Medycyna Estetyczna Szkolenia dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów zaprasza na praktyczne szkolenia z zastosowania botuliny typ A i sieciowanego kwasu hialuronowego w zabiegach medycyny estetycznej.

Szkolenie w formule MIX – Botox i Kwas Hialuronowy.
Ilość uczestników szkolenia: 3 lekarzy.
Ilość ćwiczeń zabiegowych: min 45.

Idealne rozwiązanie dla lekarzy, którzy po skończeniu tego 2-dniowego szkolenia chcą wykonywać zabiegi jednocześnie z aplikacji botoxu i kwasu hialuronowego, co zapewnia pełną satysfakcję pacjenta.

CO BĘDZIESZ POTRAFIŁ PO szkoleniu?

Po szkoleniu MIX botox kwas hialuronowy będziesz w stanie mógł samodzielnie wykonywać zabiegi:

 • Botox: kurze łapki, gładzizna czoła, lwia zmarszczka, bruksizm
 • Kwas hialuronowy: wypełnianie/modelowanie ust, wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, linie marionetki, dolina łez, modelowanie policzków
 • Dodatkowo na każdym szkoleniu jest pokaz pozyskiwania osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapia osoczem i mezokoktajlami – 4 zabiegi

Trzy powody dla których szkolenie MIX jest najbardziej efektywne:

 • Oszczędzasz czas: podczas dwudniowego szkolenia uczysz się praktycznego zastosowania botoxu i kwasu hialuronowego z podstawowego i średniozaawansowanego zakresu.
 • Masz pełną ofertę usług dla swoich pacjentów: zabiegi botoxem oraz kwasem hialuronowy. Wyobraź sobie, że jesteś tylko po szkoleniu z aplikacji botoxu, a trafia do Ciebie pacjentka, która chce zrobić botox na kurze łapki, ale jednocześnie wypełnić usta lub bruzdy. Szkoda byłoby z jednej strony nie móc spełnić oczekiwań pacjenta i jednocześnie odesłać go do innej kliniki.
 • Stosujesz podejście holistyczne do pacjenta: proponujesz mu pełną konsultację, doradzasz i jesteś w stanie spełnić jego oczekiwania zabiegowe. Również globalne podejście i zaproponowanie alternatywnych zabiegów jest istotne w momencie planowania procedury zabiegowej.

Drugim etapem szkolenia, aby uzupełnić Twoją ofertę zabiegową i gabinetową i poznać bardziej zaawansowane procedury zabiegowe jest szkolenie 2-dniowe MIX kwas hialuronowy + nici PDO. Więcej informacji na stronie www.szkolenia-dla-lekarzy.pl

CO CI OFERUJEMY?

Zastosowanie botuliny typ A i sieciowanego kwasu hialuronowego w zabiegach Medycyny Estetycznej.

Metodyka szkolenia:

 • część teoretyczna – wykład prowadzącego
 • część pokazowa prowadzona przez lekarza prowadzącego szkolenie
 • część warsztatowa – uczestnik wykonuje zabiegi na modelkach pod nadzorem lekarza prowadzącego szkolenie

Szkolenie trwa pełne dwa dni (18 godzin), jest maksymalnie 3 uczestników szkolenia i minimalnie 45 ćwiczeń zabiegowych. 

Dodatkowo na szkoleniu jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym i kwasem.

Idealne rozwiązanie dla lekarzy, którzy po skończeniu tego 2-dniowego szkolenia chcą wykonywać zabiegi jednocześnie z aplikacji botoxu i kwasu hialuronowego, co zapewnia pełną satysfakcję pacjenta. Po szkoleniu MIX botox kwas hialuronowy będziesz w stanie mógł samodzielnie wykonywać zabiegi:

 • Botox: kurze łapki, gładzizna czoła, lwia zmarszczka, bruksizm
 • Kwas hialuronowy: wypełnianie/modelowanie ust, wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, linie marionetki, dolina łez, modelowanie policzków
 • Dodatkowo na każdym szkoleniu jest pokaz pozyskiwania osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapia osoczem i mezokoktajlami – 4 zabiegi

Zastosowanie sieciowanego kwasu hialuronowego w zabiegach Medycyny Estetycznej

Metodyka szkolenia:

 • część teoretyczna – wykład prowadzącego
 • część pokazowa prowadzona przez lekarza prowadzącego szkolenie
 • część warsztatowa – uczestnik wykonuje zabiegi na modelkach pod nadzorem lekarza prowadzącego szkolenie

Szkolenie trwa jeden dzień – 10 godzin, jest maksymalnie 3 uczestników szkolenia i minimalnie 45 ćwiczeń zabiegowych. 

Szkolenie jest przeznaczone dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów chcących rozwijać swoje umiejętności w obszarze zabiegów kwasem hialuronowym/wypełniaczami. Sesja ćwiczeniowa ma na celu rozwój praktycznych umiejętności zabiegowych. Zabiegi są wykonywane razem z lekarzem prowadzącym sesję ćwiczeniową lub samodzielnie w asyście lekarza prowadzącego. Skupiamy się również na planowaniu zabiegów z wykorzystaniem wcześniejszej wiedzy zdobytej na innych szkoleniach oraz kwalifikujemy pacjenta do zabiegu. Na szkoleniu głównie koncentrujemy się na następujących okolicach zabiegowych:

 • dolina łez i okolice oczu
 • modelowanie/wypełnianie kości policzkowych
 • wypełnianie, modelowanie ust i okolic ust
 • modelowanie linii żuchwy i linii marionetek
 • wypełnianie innych zagłębień/bruzd/zmarszczek w obrębie twarzy

Kurs wypełniania zmarszczek dla stomatologów

Zapraszamy na kurs medycyny estetycznej dla stomatologów. Kierujemy swoją ofertę do lekarzy chcących zdobyć wiedzę na temat wykorzystywania w gabinecie botoxu oraz kwasu hialuronowego. Organizowane przez nas szkolenia umożliwiają poszerzenie zakresu usług i wyjście naprzeciw rosnącym oczekiwaniom pacjentów.

Kurs z wstrzykiwania botoksu dla stomatologów

Przeprowadzamy profesjonalne kursy z zastosowania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Nasi szkoleniowcy to wyłącznie wykwalifikowani lekarze z dużym doświadczeniem. Zapewniamy zajęcia w małych grupach, dzięki czemu w szybki, a przy tym przystępny sposób przybliżamy tematykę używania wypełniaczy czy botoxu w zabiegach anti-aging. Udostępniamy niezbędne materiały warsztatowe i dydaktyczne.

Czytaj więcej

Oferujemy dwudniowe szkolenie, w trakcie którego uczymy, jak stosować preparaty likwidujące zmarszczki mimiczne i dynamiczne czy bruzdy. Kurs obejmuje kilka części: teoretyczną (wykład prowadzącego), pokazową (również w wykonaniu lekarza prowadzącego szkolenie) oraz część warsztatową. W jej trakcie uczestnicy wykonują pod nadzorem specjalisty zabiegi na modelkach – iniekcje botoxu i kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy – nowe możliwości w gabinecie stomatologa

Trzystopniowy program oraz prowadzenie zajęć w kameralnych grupach sprawia, że szkolenie jest bardzo praktyczne. W krótkim czasie lekarz biorący udział w kursie sprawnie  przyswaja wiedzę z nowej dziedziny, a także, zaraz po warsztatach, może bezpiecznie zastosować ją w praktyce. Może poszerzyć ofertę o usługi takie jak wstrzykiwanie botoksu w celu wygładzenia zmarszczek na czole czy tzw. lwiej zmarszczki. Pomoc w jego gabinecie znajdą także osoby z problemem bruksizmu. Lekarz uczestniczący w programie odbędzie również kurs wypełniania kwasem hialuronowym zmarszczek i bruzd. Nauczy się, jak modelować policzki czy spłycać linię marionetki, a prócz tego będzie posiadał umiejętność modelowania ust.

Uczestnicy otrzymują certyfikaty (w języku polskim oraz angielskim) potwierdzające ukończenie szkolenia. Zdobyty dyplom ułatwi im dotarcie do nowej grupy klientów – zainteresowanych upiększeniem zarówno uśmiechu, jak i całej twarzy.

Zapisz się na szkolenie

Polityka Prywatności

Zapoznaj się z regulaminem

5 + 8 =