Lekarze

Profesjonalna kadra dydaktyczna

z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

poznaj naszych lekarzy

Nasza profesjonalna kadra szkoleniowa to lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej.

  • Ale to, co nas wyróżnia to pasja, dzięki której jesteśmy mistrzami nie tylko w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej, ale również w dzieleniu się zdobytą wiedzą i umiejętnościami.
  • Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy swój warsztat i szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych Pacjentów oraz Kursantów.
  • Dzięki temu uczestnicy naszych szkoleń mają dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu światowych osiągnięć medycyny estetycznej. Najwyższe światowe standardy i indywidualne,

Licówki

Implantologia

Protetyka

Endodoncja

Zachowawcza

Okluzja

Dr Rafał Żak
Lekarz dentysta – Protetyka, Okluzja, Licówki

Ukończył Wydział Lekarski, Oddział Stomatologii przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Lekarz dentysta z wieloletnią praktyką zawodową, specjalizujący się w protetyce. Prowadzi szkolenia, kursy i warsztaty doskonalące z zakresu stomatologii protetycznej. 

Dr Marek Furmanik

Lekarz dentysta – Chirurgia, endodoncja, stomatologia zachowawcza

Ukończył Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Lekarz dentysta z wieloletnią praktyką zawodową. Prowadzi intensywne kursy z zakresu endodoncji . 

Dr Bartosz Basiński

Lekarz dentysta – Implantologia, Chirurgia 

Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Jego prace oceniane są zawsze na najwyższym poziomie. Prowadzi szkolenia z zakresu Implantologii od podstaw poprzez praktyczne zagadnienia chirurgiczne.

Monika Fabrowska

Dyplomowana higienistka

Wykonuje zabiegi z dziedziny profilaktyki stomatologicznej – takie jak skaling ultradźwiękowy, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzacja zębów, a także zabieg wybielania i instruktaż higieny jamy ustnej ma doświadczenie we współpracy z lekarzem stomatologiem w dziedzinie stomatologii zachowawczej,protetyki ,chirurgii i implantologii.

Dr Izabela Elżanowska – Jakubiak

Lekarz dentysta – Lekarz medycyny estetycznej

Szkolenia z zakresu zabiegów medycyny estetycznej dla lekarzy dentystów.

Dr Dorota Kozdraj

Lekarz dentysta – Lekarz medycyny estetycznej

Szkolenia z zakresu zabiegów medycyny estetycznej dla lekarzy dentystów.