Kursy medycyny estetycznej dla lekarzy stomatologów

Mamy świadomość, że medycyna estetyczna, jako dziedzina skupiona na mało- i nieinwazyjnych metodach upiększania twarzy, cieszy się rosnącym zainteresowaniem pacjentów. Dotyczy to również osób korzystających z usług gabinetów stomatologicznych. Pragną nie tylko skorygować niedoskonałości uzębienia – coraz częściej ich życzeniem jest także pozbycie się zmarszczek.

Kurs medycyny estetycznej dla lekarzy stomatologów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dentystów, którzy chcą poszerzyć ofertę swojego gabinetu o podstawowe zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych szkoleń. To warsztaty dla stomatologów zdecydowanych na poszerzenie zakresu usług o procedury odmładzające. Nasze kursy są dedykowane specjalistom, których cechuje holistyczne podejście do poprawy wyglądu pacjentów.

Zapraszamy na kurs medycyny estetycznej dla lekarzy stomatologów. Szkolenie składa się z kilku części: teoretycznej (wykład), pokazowej, prowadzonej przez wykwalifikowanego szkoleniowca (prezentacje zabiegowe) oraz części ćwiczeniowej, w trakcie której kursanci wykonują zabiegi na modelkach.

Zapewniamy uczestnikom dostęp do wszelkich materiałów dydaktycznych i warsztatowych, ale też wsparcie na każdym etapie zajęć.

Medycyna estetyczna dla stomatologów

Wykładowcy na naszych szkoleniach to lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zajęcia są prowadzone w małych grupach, dzięki czemu uczestnicy mogą łatwiej przyswoić wiedzę teoretyczną oraz sprawdzić nowe umiejętności w praktyce.

Oferowany przez nas kurs medycyny estetycznej daje stomatologom możliwość nauczenia się, jak stosować tzw. wypełniacze, jak redukować zmarszczki i bruzdy czy zwiotczenie skóry. Zdobyte w trakcie szkolenia umiejętności, ale też uprawnienia stanowią dużą szansę na poszerzenie grona pacjentów o osoby poszukujące kompleksowych rozwiązań w gabinecie dentystycznym.

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia kursu (w języku polskim oraz angielskim).