Oferujemy dofinansowanie dla dentystów

Pozyskamy dla Ciebie bezzwrotne fundusze unijne na szkolenia!

Wystarczy, że wyślesz nam krótką wiadomość e-mailową
info@szkolenia-dla-dentystów.pl lub skontaktujesz się pod podanym numerem telefonu +48 731 008 633. Całość formalności związanych z pozyskiwaniem funduszy jest po naszej stronie.

 

Wybierz Kurs

Wybierz kurs na naszej stronie lub skontaktuj się z nami jeśli masz pytania dotyczące szkoleń. 

Dokonamy Formalności

Przygotujemy dla Ciebie całą niezbędną  dokumentację wraz z załącznikami.
Pozyskamy dla Ciebie dofinansowanie.

Zrealizuj Kurs

Zrealizuj szkolenie, otrzymaj środki
z dofinansowania.  Zrealizujesz kurs
z dofinansowaniem od 40% do 100%.

Dofinansowanie szkoleń – bo nauka nigdy się nie kończy

Prowadzenie praktyki stomatologicznej, spełniającej najwyższe standardy medyczne, wymaga ciągłego doskonalenia zawodowego. Oferujemy dofinansowanie na szkolenia, których tematyka pozwala usystematyzować posiadaną wiedzę, ale też poznać aktualne trendy światowej stomatologii.

Czytaj więcej

Prowadzone w naszej placówce kursy to połączenie teorii, prezentacji oraz części warsztatowej. Dofinansowanie dla dentystów to szansa rozwoju i realne wsparcie finansowe. Dwudniowy cykl wykładów, prowadzony przez doskonale wykształconą kadrę lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, odbywa się w małych grupach, a kończy się zdobyciem certyfikatu. Szkolenia dla stomatologów z dziedzin implantologii, endodoncji, których uczestnicy otrzymują dofinansowanie, to samodzielna praca z pacjentem. Zabiegi wszczepienia implantów, wypełniania kanałów czy pobierania wycisków wykonywane są przez kursantów na modelkach.

Dofinansowanie dla stomatologów – sięgnij po wsparcie

Wymagany przepisami prawa obowiązek kształcenia się przez dentystów to jeden z elementów, gwarantujących profesjonalne świadczenie usług. Możliwość skorzystania z dofinansowania na szkolenia ułatwia podjęcie decyzji. Czekamy na wybór kursu przez Państwa – wszelkie formalności bierzemy na siebie! Po odbyciu szkolenia odzyskasz środki z dofinansowania w wysokości od 75% do nawet 100%. Istnieje możliwość zdobycia dofinansowania dla dentystów z Urzędu Pracy i funduszy unijnych lub też zaciągnięcie kredytu. Wsparcie w postaci dofinansowania to bezzwrotna dotacja finansowa, którą pomożemy Ci uzyskać.

Wypełnij formularz. Nasz doradca poinformuje Cię o możliwym dofinansowaniu.

Po opłaceniu Faktury

Zrealizuj Szkolenie

Zrealizuj szkolenie, następnie otrzymaj środki z dofinansowania.

po szkoleniu

Odbierz Dofinansowanie

Czy wiesz, że możesz uzyskać dofinansowanie nawet do 70000 złotych na osobę?

W zależności od wielkości przedsiębiorstwa i województwa, w którym zarejestrowana jest firma, oddział, dodatkowe miejsce wykonywania działalności – możesz zdobyć dofinansowanie do szkoleń w wysokości kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych..

KFS

Pozyskamy środki z Urzędu Pracy. 

BUR

Otrzymaj dofinansowanie unijne.

MEDIRATY

Weź kredyt na szkolenie.