Kurs diagnostyki i leczenia okluzji

Kurs kierowany jest do lekarzy stomatologów wszystkich specjalizacji. Poszerza wiedzę z dziedziny diagnostyki i leczenia okluzji. Stanowi doskonałe uzupełnienie wiedzy i umiejętności potrzebnych do skutecznego likwidowania problemów z okluzją.

PROGRAM SZKOLENIA

Podaj nam działający adres e-mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i numer telefonu w celu przesłania wiadomości SMS dotyczącego dofinansowania. Nie będziemy wysyłać na ten adres e-mail spamu. Użyjemy go tylko w celu przekazania pliku PDF z programem szkolenia.

Okluzja Metodyka leczenia okluzyjnego

POBIERZ

Wyślij mi PDF

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Miejsce

ul. Wolność 2, 01-018 Warszawa

Czas trwania

Szkolenie dwudniowe

Poziom szkolenia

Pełne szkolenie

Koszt szkolenia

6000 zł

CO CI OFERUJEMY?

Nieprawidłowa okluzja stomatologiczna jest zjawiskiem, które w gabinetach dentystycznych spotyka się bardzo często, może objawiać się na różne sposoby, przysparzając pacjentom wiele problemów. Ich szybkie wykrycie oraz przeanalizowanie umożliwia specjaliście postawienie właściwego rozpoznania, jak również zaplanowanie skutecznego leczenia. Kursy diagnostyki i leczenia zaburzeń okluzji przeznaczone są dla praktykujących lekarzy stomatologów wszystkich specjalności pragnących poszerzyć swoją wiedzę, ale też umiejętności w tym zakresie.

Kursy poświęcone okluzji stomatologicznej dają możliwość zapoznania się z wczesnymi objawami choroby, a także z różnymi metodami leczenia, przywracającymi właściwy rozkład sił pomiędzy zębami, mięśniami okolicy twarzy oraz stawami skroniowo-żuchwowymi.

Szkolenia łączą teorię z praktyką – w części teoretycznej poruszane są kluczowe zagadnienia:

  • związane z zaburzeniami okluzji,
  • prawidłowym badaniem pacjenta, 
  • planowaniem terapii.

Część praktyczna umożliwia natomiast doskonalenie umiejętności m.in. z zakresu:

  • badania stawów skroniowo-żuchwowych,
  • ustalania zwarcia terapeutycznego,
  • wyznaczania relacji centralnej,
  • zasad pracy z łukiem twarzowym, artykulatorem czy też deprogramatorem.

Po odbytych kursach ich uczestnicy nie tylko dysponują szerszą wiedzą na temat powszechnych zaburzeń okluzji, ale także są gotowi, by umiejętnie je diagnozować i leczyć, jednocześnie wprowadzając do swojej codziennej pracy nowe narzędzia.

Kursy okluzji prowadzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, a dzięki temu, że odbywają się one w małych grupach, każdy uczestnik może w maksymalny sposób wykorzystać czas szkolenia. Zapewniamy wygodne sale wykładowe oraz wyposażone w niezbędne materiały i sprzęty, profesjonalne stanowiska pracy warsztatowej wykorzystywane podczas zajęć praktycznych. Wszystkie osoby, które ukończą szkolenie z okluzji stomatologicznej, otrzymują również stosowny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Zapraszamy do kontaktu!

Zapisz się na szkolenie

Temat szkolenia

Wyraź zgodę

2 + 9 =